ANIELIN

Anielin, область Boniewo

 

УВАГА: в таблиці не подано всі відправлення до проміжних населених пунктів. Якщо Ви хочете побачити всі результати для проміжних населених пунктів, скористайтеся пошуковика розкладу руху транспорту.

 Позначення
13:20Звичайний маршрут
13:20Маршрут прискорений, швидкий або експрес
Маршрут має приміток
Назва та тип перевізника:
Автобуси

Населений пунктВідправлення

Boniewo

04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
07:09
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
07:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:44
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
08:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
09:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
13:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
14:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
15:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
через: Bierzyn,
14:29
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
15:29
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
через: Bnin, Bierzyn,
12:44
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gm. Boniewo
  • .
 

Choceń

через: Boniewo,
04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
 

Chodecz

13:09
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Choceń
  • .
16:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
через: Łania, Cetty,
18:20
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
через: Osiecz Wielki, Pyszkowo,
07:00
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
09:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
13:59
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
  • Kurs operatorski - Gmina Chodecz
 

Izbica Kujawska

через: Boniewo, Gołębin, Kłobia, Lubraniec, Zgłowiączka,
06:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
08:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
14:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:48
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
 

Lubieniec

07:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
09:04
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
15:04
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - powiatowy
  • .
 

Łąki Wielkie

через: Osiecz Mały,
16:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Osiecz Mały

12:18
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Włocławek

через: Boniewo, Kruszyn,
06:28
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
через: Boniewo, Choceń, Kruszyn,
04:30
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Carrier type: Автобуси
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 
Підписуйтесь на розсилку!

Ви помітили помилку на сторінці?Повідомте це

Copyright 2006- 2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Пошук рейсів
journey planner