Розклад руху перевізника "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. на трасі Poznań-Łódź
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wielkopolski - Nowe Skalmierzyce - Kalisz - Opatówek - Błaszki - Sieradz - Zduńska Wola - Łask - Kolumna - Pabianice - Łódź |