Розклад руху перевізника "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. на трасі Łódź-Poznań
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Łódź - Pabianice - Kolumna - Łask - Zduńska Wola - Sieradz - Błaszki - Opatówek - Kalisz - Nowe Skalmierzyce - Ostrów Wielkopolski - Pleszew - Jarocin - Środa Wielkopolska - Poznań | 07:19 | See timetable on relationŁódź-Poznań, "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіŁódź-Poznań
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківZduńska Wola→Sieradz
- Вартість квитківŁask→Sieradz
- Вартість квитківŁask→Poznań
- Вартість квитківPabianice→Zduńska Wola
- Вартість квитківPabianice→Kalisz
- Вартість квитківPabianice→Poznań
- Вартість квитківSieradz→Poznań
- Вартість квитківPleszew→Poznań
- Вартість квитківKalisz→Pleszew
- Вартість квитківKalisz→Poznań
- Вартість квитківŁódź→Zduńska Wola
- Вартість квитківŁódź→Łask
- Вартість квитківŁódź→Pabianice
- Вартість квитківŁódź→Sieradz
- Вартість квитківŁódź→Kalisz
- Вартість квитківŁódź→Poznań
- Вартість квитківŁódź→Kolumna
- Вартість квитківKolumna→Sieradz
- Вартість квитківOstrów Wielkopolski→Poznań