Розклад руху перевізника Leo Express на трасі Kraków-Praha
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Kraków - Oświęcim - Bohumín - Ostrava - Studénka - Suchdol nad Odrou - Hranice - Přerov - Olomouc - Zábřeh - Ústí nad Orlicí - Pardubice - Kolín - Praha | 06:25 | See timetable on relationKraków-Praha, Leo Express |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіKraków-Praha
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківKraków→Oświęcim
- Вартість квитківKraków→Praha
- Вартість квитківKraków→Ostrava
- Вартість квитківKraków→Bohumín
- Вартість квитківOświęcim→Praha
- Вартість квитківOświęcim→Ostrava
- Вартість квитківBohumín→Praha