Розклад руху перевізника JARO-BUS Jarosław Garwarski на трасі Lidzbark-Olsztyn
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Lidzbark - Wlewsk - Słup - Boleszyn - Mroczno - Gwiździny - Nowe Miasto Lubawskie - Bratian - Łążek - Sampława - Lubawa - Byszwałd - Rożental - Kołodziejki - Lipowo - Bałcyny - Smykówko - Smykowo - Morliny - Ostróda - Stare Jabłonki - Gietrzwałd - Olsztyn |