Розклад руху перевізника JARO-BUS Jarosław Garwarski на трасі Lublin-Olsztyn
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Lublin - Niemce - Lubartów - Firlej - Kock - Borki - Radzyń Podlaski - Ulan-Majorat - Łuków - Siedlce - Sokołów Podlaski - Kosów Lacki - Małkinia Górna - Ostrów Mazowiecka - Czerwin - Ostrołęka - Kadzidło - Myszyniec - Dąbrowy - Rozogi - Szczytno - Pasym - Olsztyn |