Розклад руху перевізника ExpressBus Transport Osobowy на трасі Pisz-Giżycko
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Pisz - Imionek - Jeglin - Trzonki - Szczechy Wielkie - Kociołek Szlachecki - Gaudynki - Szwejkówko - Orzysz - Konopki Wielkie - Wyszowate - Miłki - Staświny - Ruda - Kąp - Grajwo - Bystry - Giżycko |