Розклад руху перевізника ExpressBus Transport Osobowy на трасі Sadłowo-Kętrzyn
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Sadłowo - Stryjewo - Dębowo - Bęsia - Górowo - Kolenko - Kolno - Kabiny - Samławki - Zawidy - Mnichowo - Reszel - Robawy - Ramty - Święta Lipka - Pieckowo - Filipówka - Biedaszki - Kętrzyn |