Розклад руху перевізника ExpressBus Transport Osobowy на трасі Kętrzyn-Sadłowo
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Kętrzyn - Biedaszki - Filipówka - Pieckowo - Święta Lipka - Ramty - Robawy - Reszel - Mnichowo - Zawidy - Samławki - Kabiny - Kolno - Kolenko - Górowo - Bęsia - Dębowo - Stryjewo - Sadłowo |