Розклад руху перевізника UTO Tadeusz Nizioł на трасі Lublin-Lisów
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Lublin - Elizówka - Ciecierzyn - Niemce - Zalesie - Kopanina - Wandzin - Trzciniec - Łucka - Lubartów - Lisów |
2 | Lublin - Elizówka - Ciecierzyn - Niemce - Zalesie - Kopanina - Wandzin - Trzciniec - Łucka - Lubartów - Lisów |