Розклад руху перевізника PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. на трасі Radęcin-Gorzów Wielkopolski
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Radęcin - Lipinka - Słowin - Starczewo - Grąsy - Dobiegniew - Ługi - Długie - Licheń - Strzelce Krajeńskie - Brzoza - Przyłęg - Wełmin - Zdroisko - Różanki - Gorzów Wielkopolski |