Розклад руху перевізника PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o. на трасі Międzychód-Skwierzyna
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Międzychód - Wielowieś - Gorzyń - Wierzbno - Goraj - Przytoczna - Rokitno - Chełmsko - Skwierzyna |
2 | Międzychód - Wielowieś - Gorzyń - Wierzbno - Goraj - Przytoczna - Rokitno - Chełmsko - Skwierzyna |