Розклад руху перевізника WANAM-BUS на трасі Koniecpol-Częstochowa
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Koniecpol - Luborcza - Ulesie - Olbrachcice - Święta Anna - Knieja - Smyków - Wola Mokrzeska - Pniaki Mokrzeskie - Jaźwiny - Mokrzesz - Mstów - Jaskrów - Częstochowa |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Koniecpol - Luborcza - Ulesie - Olbrachcice - Święta Anna - Knieja - Smyków - Wola Mokrzeska - Pniaki Mokrzeskie - Jaźwiny - Mokrzesz - Mstów - Jaskrów - Częstochowa |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це