Розклад руху перевізника WANAM-BUS на трасі Częstochowa-Koniecpol
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Częstochowa - Jaskrów - Mstów - Mokrzesz - Jaźwiny - Pniaki Mokrzeskie - Wola Mokrzeska - Smyków - Knieja - Święta Anna - Olbrachcice - Ulesie - Luborcza - Koniecpol |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це