Розклад руху перевізника PKS Leżajsk Sp. z o.o. на трасі Leżajsk-Gniewczyna Tryniecka
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Leżajsk - Wierzawice - Dębno - Tryńcza - Wólka Małkowa - Gniewczyna Tryniecka | 15:40 | See timetable on relationLeżajsk-Gniewczyna Tryniecka, PKS Leżajsk Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіLeżajsk-Gniewczyna Tryniecka
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківTryńcza→Gniewczyna Tryniecka
- Вартість квитківTryńcza→Wólka Małkowa
- Вартість квитківDębno→Tryńcza
- Вартість квитківDębno→Gniewczyna Tryniecka
- Вартість квитківDębno→Wólka Małkowa
- Вартість квитківLeżajsk→Tryńcza
- Вартість квитківLeżajsk→Dębno
- Вартість квитківLeżajsk→Wierzawice
- Вартість квитківLeżajsk→Gniewczyna Tryniecka
- Вартість квитківLeżajsk→Wólka Małkowa
- Вартість квитківWierzawice→Tryńcza
- Вартість квитківWierzawice→Dębno
- Вартість квитківWierzawice→Gniewczyna Tryniecka
- Вартість квитківWierzawice→Wólka Małkowa
- Вартість квитківWólka Małkowa→Gniewczyna Tryniecka