Розклад руху перевізника PKS Leżajsk Sp. z o.o. на трасі Żołynia-Łańcut
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Żołynia - Brzóza Stadnicka - Wydrze - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Łańcut | 09:10 | See timetable on relationŻołynia-Łańcut, PKS Leżajsk Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіŻołynia-Łańcut
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківDąbrówki→Łańcut
- Вартість квитківDąbrówki→Wola Dalsza
- Вартість квитківRakszawa→Dąbrówki
- Вартість квитківRakszawa→Łańcut
- Вартість квитківRakszawa→Wola Dalsza
- Вартість квитківŻołynia→Dąbrówki
- Вартість квитківŻołynia→Łańcut
- Вартість квитківŻołynia→Rakszawa
- Вартість квитківŻołynia→Wola Dalsza
- Вартість квитківWola Dalsza→Łańcut