Розклад руху перевізника Sindbad на трасі Augustów-Maidstone
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Augustów - Orzysz - Giżycko - Kętrzyn - Mrągowo - Biskupiec - Elbląg - Malbork - Tczew - Czersk - Chojnice - Człuchów - Podgaje - Jastrowie - Gniezno - Poznań - Krosno Odrzańskie - Słubice - Maidstone |