Розклад руху перевізника PKS w Rzeszowie S.A. на трасі Zalesie-Rzeszów
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Zalesie - Medynia Głogowska - Medynia Łańcucka - Pogwizdów - Wólka Podleśna - Jasionka - Nowa Wieś - Trzebownisko - Rzeszów | 05:39 | See timetable on relationZalesie-Rzeszów, PKS w Rzeszowie S.A. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіZalesie-Rzeszów
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківTrzebownisko→Rzeszów
- Вартість квитківZalesie→Trzebownisko
- Вартість квитківZalesie→Medynia Głogowska
- Вартість квитківZalesie→Nowa Wieś
- Вартість квитківZalesie→Jasionka
- Вартість квитківZalesie→Medynia Łańcucka
- Вартість квитківZalesie→Wólka Podleśna
- Вартість квитківZalesie→Pogwizdów
- Вартість квитківZalesie→Rzeszów
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Trzebownisko
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Nowa Wieś
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Jasionka
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Medynia Łańcucka
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Wólka Podleśna
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Pogwizdów
- Вартість квитківMedynia Głogowska→Rzeszów
- Вартість квитківNowa Wieś→Trzebownisko
- Вартість квитківNowa Wieś→Rzeszów
- Вартість квитківJasionka→Trzebownisko
- Вартість квитківJasionka→Nowa Wieś
- Вартість квитківJasionka→Rzeszów
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Trzebownisko
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Nowa Wieś
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Jasionka
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Wólka Podleśna
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Pogwizdów
- Вартість квитківMedynia Łańcucka→Rzeszów
- Вартість квитківWólka Podleśna→Trzebownisko
- Вартість квитківWólka Podleśna→Nowa Wieś
- Вартість квитківWólka Podleśna→Jasionka
- Вартість квитківWólka Podleśna→Rzeszów
- Вартість квитківPogwizdów→Trzebownisko
- Вартість квитківPogwizdów→Nowa Wieś
- Вартість квитківPogwizdów→Jasionka
- Вартість квитківPogwizdów→Wólka Podleśna
- Вартість квитківPogwizdów→Rzeszów