Розклад руху перевізника PTO Lipnicki Sp z o.o. Sp. K. на трасі Barty-Dajny
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Barty - Girgajny - Barty - Bądki - Zalewo - Bajdy - Sadławki - Dajny | 14:48 | See timetable on relationBarty-Dajny, PTO Lipnicki Sp z o.o. Sp. K. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіBarty-Dajny
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківGirgajny→Bądki
- Вартість квитківGirgajny→Bajdy
- Вартість квитківGirgajny→Zalewo
- Вартість квитківGirgajny→Dajny
- Вартість квитківGirgajny→Sadławki
- Вартість квитківGirgajny→Barty
- Вартість квитківBądki→Bajdy
- Вартість квитківBądki→Zalewo
- Вартість квитківBądki→Dajny
- Вартість квитківBądki→Sadławki
- Вартість квитківBajdy→Dajny
- Вартість квитківBajdy→Sadławki
- Вартість квитківZalewo→Bajdy
- Вартість квитківZalewo→Dajny
- Вартість квитківZalewo→Sadławki
- Вартість квитківSadławki→Dajny
- Вартість квитківBarty→Girgajny
- Вартість квитківBarty→Bądki
- Вартість квитківBarty→Bajdy
- Вартість квитківBarty→Zalewo
- Вартість квитківBarty→Dajny
- Вартість квитківBarty→Sadławki