Розклад руху перевізника EUROMATPOL на трасі Wielowieś-Ostrów Wielkopolski
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Wielowieś - Masanów - Rososzyca - Sieroszewice - Parczew - Wtórek - Ostrów Wielkopolski |
2 | Wielowieś - Masanów - Ołobok - Sławin - Psary - Rososzyca - Sieroszewice - Latowice - Sieroszewice - Parczew - Wtórek - Ostrów Wielkopolski |