Розклад руху перевізника EUROMATPOL на трасі Ostrów Wielkopolski-Zamość
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Ostrów Wielkopolski - Wtórek - Parczew - Sieroszewice - Latowice - Bilczew - Psary - Sławin - Ołobok - Masanów - Wielowieś - Zamość - Biernacice - Zamość |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Ostrów Wielkopolski - Wtórek - Parczew - Sieroszewice - Latowice - Bilczew - Psary - Sławin - Ołobok - Masanów - Wielowieś - Zamość - Biernacice - Zamość |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це