Розклад руху перевізника PKS Grójec Sp. z o.o. на трасі Grzmiąca-Kostrzyn
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Grzmiąca - Ulaski Grzmiąckie - Ulaski Stamirowskie - Kiedrzyn - Kozłów - Kostrzyn - Pabianki - Aleksandrów - Olszowa - Wojciechów - Jabłonna - Kostrzyn |
2 | Grzmiąca - Kostrzyn |