Розклад руху перевізника PKS Gdynia S.A. на трасі Hel-Gdynia
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Hel - Jurata - Jastarnia - Kuźnica - Chałupy - Władysławowo - Swarzewo - Gnieżdżewo - Puck - Celbówko - Błądzikowo - Żelistrzewo - Smolno - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia - Gdynia |