Розклад руху перевізника Fiedy-Trans на трасі Szczecinek-Calw
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Szczecinek - Dobrzany - Kostrzyn nad Odrą - Beeskow - Trossin - Weimar - Isseroda - Aschaffenburg - Neckargerach - Pforzheim - Calw | 06:00 | See timetable on relationSzczecinek-Calw, Fiedy-Trans |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіSzczecinek-Calw
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківSzczecinek→Weimar
- Вартість квитківSzczecinek→Trossin
- Вартість квитківSzczecinek→Pforzheim
- Вартість квитківSzczecinek→Neckargerach
- Вартість квитківSzczecinek→Isseroda
- Вартість квитківSzczecinek→Calw
- Вартість квитківSzczecinek→Beeskow
- Вартість квитківSzczecinek→Aschaffenburg
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Weimar
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Trossin
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Pforzheim
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Neckargerach
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Isseroda
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Calw
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Beeskow
- Вартість квитківKostrzyn nad Odrą→Aschaffenburg
- Вартість квитківDobrzany→Weimar
- Вартість квитківDobrzany→Trossin
- Вартість квитківDobrzany→Pforzheim
- Вартість квитківDobrzany→Neckargerach
- Вартість квитківDobrzany→Isseroda
- Вартість квитківDobrzany→Calw
- Вартість квитківDobrzany→Beeskow
- Вартість квитківDobrzany→Aschaffenburg