Розклад руху перевізника PKS Nova S.A. O/Siemiatycze на трасі Klukowicze-Siemiatycze
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Klukowicze - Litwinowicze - Piszczatka - Tymianka - Wólka Nurzecka - Tymianka - Siemichocze - Werpol - Siemichocze - Augustynka - Nurzec-Stacja - Żerczyce - Zalesie - Moszczona Pańska - Kajanka - Baciki Bliższe - Siemiatycze |