Розклад руху перевізника PKS Nova S.A. O/Łomża на трасі Glinki-Szczuczyn
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Glinki - Przyborowo - Milewo - Kurki - Niedźwiadna - Mazewo - Jambrzyki - Szczuczyn | 16:30 | See timetable on relationGlinki-Szczuczyn, PKS Nova S.A. O/Łomża |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіGlinki-Szczuczyn
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківMazewo→Szczuczyn
- Вартість квитківMazewo→Jambrzyki
- Вартість квитківNiedźwiadna→Mazewo
- Вартість квитківNiedźwiadna→Szczuczyn
- Вартість квитківNiedźwiadna→Jambrzyki
- Вартість квитківMilewo→Mazewo
- Вартість квитківMilewo→Niedźwiadna
- Вартість квитківMilewo→Szczuczyn
- Вартість квитківMilewo→Jambrzyki
- Вартість квитківMilewo→Kurki
- Вартість квитківJambrzyki→Szczuczyn
- Вартість квитківKurki→Mazewo
- Вартість квитківKurki→Niedźwiadna
- Вартість квитківKurki→Szczuczyn
- Вартість квитківKurki→Jambrzyki
- Вартість квитківPrzyborowo→Mazewo
- Вартість квитківPrzyborowo→Niedźwiadna
- Вартість квитківPrzyborowo→Szczuczyn
- Вартість квитківPrzyborowo→Milewo
- Вартість квитківPrzyborowo→Jambrzyki
- Вартість квитківPrzyborowo→Kurki
- Вартість квитківGlinki→Mazewo
- Вартість квитківGlinki→Niedźwiadna
- Вартість квитківGlinki→Szczuczyn
- Вартість квитківGlinki→Milewo
- Вартість квитківGlinki→Jambrzyki
- Вартість квитківGlinki→Kurki
- Вартість квитківGlinki→Przyborowo