Розклад руху перевізника FOP "SAWCZUK RUSŁAN WITALIJEWICZ" на трасі Khmelnytskyi-Poznań
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Khmelnytskyi - Starokostiantyniv - Shepetivka - Slavuta - Netishyn - Rivne - Lutsk - Kovel - Berdyszcze - Chełm - Lublin - Warszawa - Łódź - Poznań |