Розклад руху перевізника PKS w Bytowie S.A. на трасі Lipnica-Kiedrowice
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Lipnica - Kiedrowice - Laska - Mielno - Budy - Kłonecznica - Zapceń - Kiedrowice - Zapceń - Sątoczno - Stoltmany - Modrzejewo - Rudniki - Luboń - Zapceń - Luboń - Sierzywk - Smołdziny - Kiedrowice | 16:00 | See timetable on relationLipnica-Kiedrowice, PKS w Bytowie S.A. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіLipnica-Kiedrowice
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківKiedrowice→Smołdziny
- Вартість квитківSmołdziny→Kiedrowice
- Вартість квитківLipnica→Kiedrowice
- Вартість квитківLipnica→Smołdziny