Розклад руху перевізника PKS Łęczyca Sp. z o.o. на трасі Daszyna-Łęczyca
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Daszyna - Olesice - Gozdków - Szamów - Wargawka Młoda - Witonia - Romartów - Prądzew - Gawrony - Prądzew - Rybitwy - Dobrogosty - Kozuby - Topola Szlachecka - Topola Królewska - Łęczyca |