Розклад руху перевізника PKS Łęczyca Sp. z o.o. на трасі Łęczyca-Daszyna
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Łęczyca - Topola Królewska - Topola Szlachecka - Kozuby - Dobrogosty - Rybitwy - Prądzew - Gawrony - Prądzew - Romartów - Witonia - Wargawka Młoda - Szamów - Gozdków - Olesice - Daszyna |