Розклад руху перевізника PKS w Ostrowcu Św. S.A. на трасі Opatów-Ostrowiec Świętokrzyski
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Opatów - Adamów - Rosochy - Przeuszyn - Buszkowice - Jastków - Ćmielów - Lechów - Ćmielów - Brzóstowa - Grójec - Bodzechów - Goździelin - Ostrowiec Świętokrzyski | 06:50 15:15 | See timetable on relationOpatów-Ostrowiec Świętokrzyski, PKS w Ostrowcu Św. S.A. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіOpatów-Ostrowiec Świętokrzyski
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківOpatów→Przeuszyn
- Вартість квитківOpatów→Adamów
- Вартість квитківOpatów→Rosochy
- Вартість квитківOpatów→Ostrowiec Świętokrzyski
- Вартість квитківAdamów→Przeuszyn
- Вартість квитківAdamów→Rosochy
- Вартість квитківRosochy→Przeuszyn