Розклад руху перевізника PKS w Stalowej Woli S.A. на трасі Zarzecze-Stalowa Wola
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Zarzecze - Huta Deręgowska - Wólka Tanewska - Zarzecze - Nisko - Stalowa Wola |
2 | Zarzecze - Krzaki - Kłyżów - Studzieniec - Kłyżów - Krzaki - Kłyżów - Pysznica - Kłyżów - Stalowa Wola |