Розклад руху перевізника PKS w Przemyślu Sp. z o.o. на трасі Aksmanice-Przemyśl
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Aksmanice - Fredropol - Kniażyce - Grochowce - Pikulice - Przemyśl | 07:06 | See timetable on relationAksmanice-Przemyśl, PKS w Przemyślu Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіAksmanice-Przemyśl
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківFredropol→Przemyśl
- Вартість квитківFredropol→Kniażyce
- Вартість квитківFredropol→Pikulice
- Вартість квитківFredropol→Grochowce
- Вартість квитківKniażyce→Grochowce
- Вартість квитківKniażyce→Przemyśl
- Вартість квитківKniażyce→Pikulice
- Вартість квитківPikulice→Przemyśl
- Вартість квитківGrochowce→Przemyśl
- Вартість квитківGrochowce→Pikulice
- Вартість квитківAksmanice→Fredropol
- Вартість квитківAksmanice→Przemyśl
- Вартість квитківAksmanice→Kniażyce
- Вартість квитківAksmanice→Pikulice
- Вартість квитківAksmanice→Grochowce