Розклад руху перевізника PKS Konin S.A. на трасі Sompolno-Stare Miasto
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Sompolno - Zofia - Nowa Wieś - Lubstów - Racięcice - Marianowo - Jesionka - Pąchów - Bilczew - Kramsk - Ksawerów - Lichnowo - Święte - Patrzyków - Wola Podłężna - Konin - Stare Miasto |