Розклад руху перевізника PKS Konin S.A. на трасі Wrząca Wielka-Dąbrowice Stare
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Wrząca Wielka - Dębno Poproboszczowskie - Dębno Królewskie - Kiejsze - Podkiejsze - Sokołowo - Wrząca Wielka - Czołowo - Czołowo-Kolonia - Koło - Gozdów - Straszków - Mariampol - Kościelec - Dąbrowice Stare |