Розклад руху перевізника PGZK-JASIEL Sp. z o.o. на трасі Nowy Żmigród-Jaworze
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Nowy Żmigród - Kąty - Skalnik - Kąty - Desznica - Jaworze | 06:06 | See timetable on relationNowy Żmigród-Jaworze, PGZK-JASIEL Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіNowy Żmigród-Jaworze
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківDesznica→Jaworze
- Вартість квитківKąty→Desznica
- Вартість квитківKąty→Skalnik
- Вартість квитківKąty→Jaworze
- Вартість квитківSkalnik→Desznica
- Вартість квитківSkalnik→Kąty
- Вартість квитківSkalnik→Jaworze
- Вартість квитківNowy Żmigród→Desznica
- Вартість квитківNowy Żmigród→Kąty
- Вартість квитківNowy Żmigród→Skalnik
- Вартість квитківNowy Żmigród→Jaworze