Розклад руху перевізника OMEGA-BUS на трасі Lublin-Siedlce
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Lublin - Lubartów - Firlej - Kock - Serokomla - Hordzież - Nowinki - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Świdry - Łuków - Gołaszyn - Wiśniew - Siedlce | 07:05 12:25 15:15 | See timetable on relationLublin-Siedlce, OMEGA-BUS |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіLublin-Siedlce
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківLublin→Hordzież
- Вартість квитківLublin→Świdry
- Вартість квитківLublin→Nowinki
- Вартість квитківLublin→Bystrzyca
- Вартість квитківLublin→Wiśniew
- Вартість квитківLublin→Siedlce
- Вартість квитківLublin→Serokomla
- Вартість квитківLublin→Gołaszyn
- Вартість квитківLublin→Łuków
- Вартість квитківLublin→Wojcieszków
- Вартість квитківLublin→Świderki
- Вартість квитківLublin→Helenów
- Вартість квитківLublin→Siedliska