Розклад руху перевізника ZDiTM Szczecin за маршрутом 10
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Plac Rodła 24 - Plac Żołnierza Polskiego 12 - Brama Portowa 12 - Plac Zwycięstwa 21 - Plac Kościuszki 21 - Sikorskiego 12 - Osiedle Akademickie 12 - Cmentarz Centralny 12 - Karola Miarki 22 - Szkoła Salezjańska 12 - Ku Słońcu 22 - Kręta 12 - Gumieńce 11 |
2 | Gumieńce 11 - Kwiatowa 11 - Ku Słońcu 23 - Szkoła Salezjańska 13 - Karola Miarki 32 - Cmentarz Centralny 13 - Osiedle Akademickie 13 - Sikorskiego 13 - Plac Kościuszki 41 - Brama Portowa 43 - Plac Żołnierza Polskiego 31 - Filharmonia 12 - Plac Rodła 24 |