Розклад руху перевізника PKS Nova S.A. O/Zambrów на трасі Brańsk-Wysokie Mazowieckie
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Brańsk - Patoki - Glinnik - Kiewłaki - Hodyszewo - Jośki - Skłody-Przyrusy - Koboski - Nowe Piekuty - Krasowo Wielkie - Krasowo-Częstki - Kostry-Noski - Pułazie-Świerże - Dąbrówka Kościelna - Szepietowo - Plewki - Mystki-Rzym - Wysokie Mazowieckie |