Розклад руху перевізника Milla Spółdzielnia w Lesznie на трасі Leszno-Bojanowo
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Leszno - Dąbcze - Rydzyna - Kłoda - Moraczewo - Pomykowo - Miechcin - Janiszewo - Waszkowo - Poniec - Zawada - Gościejewice - Tarchalin - Bojanowo |
2 | Leszno - Rydzyna - Kłoda - Augustowo - Kaczkowo - Rojęczyn - Bojanowo |