Розклад руху перевізника PKS w Głubczycach Sp. z o.o. на трасі Prudnik-Nowy Browiniec
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Prudnik - Lubrza - Dytmarów - Olszynka - Laskowice - Nowy Browiniec | 13:30 | See timetable on relationPrudnik-Nowy Browiniec, PKS w Głubczycach Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіPrudnik-Nowy Browiniec
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківDytmarów→Olszynka
- Вартість квитківDytmarów→Laskowice
- Вартість квитківDytmarów→Nowy Browiniec
- Вартість квитківLubrza→Dytmarów
- Вартість квитківLubrza→Olszynka
- Вартість квитківLubrza→Laskowice
- Вартість квитківLubrza→Nowy Browiniec
- Вартість квитківOlszynka→Laskowice
- Вартість квитківOlszynka→Nowy Browiniec
- Вартість квитківLaskowice→Nowy Browiniec
- Вартість квитківPrudnik→Dytmarów
- Вартість квитківPrudnik→Lubrza
- Вартість квитківPrudnik→Olszynka
- Вартість квитківPrudnik→Laskowice
- Вартість квитківPrudnik→Nowy Browiniec