Розклад руху перевізника PKS w Głubczycach Sp. z o.o. на трасі Prudnik-Lubrza
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Prudnik - Trzebina - Skrzypiec - Dytmarów - Jasiona - Lubrza | 07:20 | See timetable on relationPrudnik-Lubrza, PKS w Głubczycach Sp. z o.o. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіPrudnik-Lubrza
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківJasiona→Lubrza
- Вартість квитківDytmarów→Jasiona
- Вартість квитківDytmarów→Lubrza
- Вартість квитківPrudnik→Jasiona
- Вартість квитківPrudnik→Dytmarów
- Вартість квитківPrudnik→Lubrza
- Вартість квитківPrudnik→Skrzypiec
- Вартість квитківPrudnik→Trzebina
- Вартість квитківSkrzypiec→Jasiona
- Вартість квитківSkrzypiec→Dytmarów
- Вартість квитківSkrzypiec→Lubrza
- Вартість квитківTrzebina→Jasiona
- Вартість квитківTrzebina→Dytmarów
- Вартість квитківTrzebina→Lubrza
- Вартість квитківTrzebina→Skrzypiec