Розклад руху перевізника PKS w Łukowie S.A. на трасі Toczyska-Łuków
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Toczyska - Zgórznica - Stoczek Łukowski - Ruda - Stare Kobiałki - Wólka Różańska - Aleksandrówka - Jedlanka - Zastawie - Wólka Zastawska - Dąbie - Sięciaszka Pierwsza - Łuków |