Розклад руху перевізника PKS Gryfice Sp. z o.o. на трасі Dobra-Nowogard
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Dobra - Grzęzno - Grzęzienko - Krzemienna - Anielino - Wojtaszyce - Wrześno - Jenikowo - Korytowo - Ostrzyca - Sąpolnica - Nowogard |
2 | Dobra - Bienice - Bieńczyce - Bieniczki - Osowo - Wierzbięcin - Kulice - Nowogard |