Розклад руху перевізника PKS Sieradz Spółka z o.o. на трасі Jasionna-Sieradz
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Jasionna - Niedoń - Gruszczyce - Cienia Wielka - Łubna-Jarosłaj - Łubna-Jakusy - Wągłczew - Sadokrzyce - Dąbrówka - Wróblew - Smardzew - Sieradz |
Ви хочете спланувати поїздку або купити квиток?
Телефонуйте 703502802Працює 24/7
Вартість: 3,69 PLN з ПДВ /хв
Service provided by Progress Plus s.c.
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Jasionna - Niedoń - Gruszczyce - Cienia Wielka - Łubna-Jarosłaj - Łubna-Jakusy - Wągłczew - Sadokrzyce - Dąbrówka - Wróblew - Smardzew - Sieradz |
Ви помітили помилку на сторінці? Повідомте це