Розклад руху перевізника PKS w Strzelcach Opolskich S.A. на трасі Strzelce Opolskie-Góra Świętej Anny
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Strzelce Opolskie - Rożniątów - Kalinów - Kalinowice - Wysoka - Góra Świętej Anny | 10:00 16:35 | See timetable on relationStrzelce Opolskie-Góra Świętej Anny, PKS w Strzelcach Opolskich S.A. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіStrzelce Opolskie-Góra Świętej Anny
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківStrzelce Opolskie→Kalinów
- Вартість квитківStrzelce Opolskie→Wysoka
- Вартість квитківStrzelce Opolskie→Kalinowice
- Вартість квитківStrzelce Opolskie→Rożniątów
- Вартість квитківStrzelce Opolskie→Góra Świętej Anny
- Вартість квитківKalinów→Wysoka
- Вартість квитківKalinów→Kalinowice
- Вартість квитківKalinów→Góra Świętej Anny
- Вартість квитківWysoka→Góra Świętej Anny
- Вартість квитківKalinowice→Wysoka
- Вартість квитківKalinowice→Góra Świętej Anny
- Вартість квитківRożniątów→Kalinów
- Вартість квитківRożniątów→Wysoka
- Вартість квитківRożniątów→Kalinowice
- Вартість квитківRożniątów→Góra Świętej Anny