Розклад руху перевізника PKS w Strzelcach Opolskich S.A. на трасі Góra Świętej Anny-Strzelce Opolskie
Номер | Деталі | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Góra Świętej Anny - Wysoka - Kalinowice - Kalinów - Rożniątów - Strzelce Opolskie | 10:30 17:05 | See timetable on relationGóra Świętej Anny-Strzelce Opolskie, PKS w Strzelcach Opolskich S.A. |
Провірити вартість автобусних квитків на маршрутіGóra Świętej Anny-Strzelce Opolskie
Порівняти вартість квитків між вибраними маршрутами
- Вартість квитківKalinów→Strzelce Opolskie
- Вартість квитківKalinów→Rożniątów
- Вартість квитківWysoka→Strzelce Opolskie
- Вартість квитківWysoka→Kalinów
- Вартість квитківWysoka→Kalinowice
- Вартість квитківWysoka→Rożniątów
- Вартість квитківKalinowice→Strzelce Opolskie
- Вартість квитківKalinowice→Kalinów
- Вартість квитківKalinowice→Rożniątów
- Вартість квитківRożniątów→Strzelce Opolskie
- Вартість квитківGóra Świętej Anny→Strzelce Opolskie
- Вартість квитківGóra Świętej Anny→Kalinów
- Вартість квитківGóra Świętej Anny→Wysoka
- Вартість квитківGóra Świętej Anny→Kalinowice
- Вартість квитківGóra Świętej Anny→Rożniątów