Розклад руху перевізника DPP Sp. z o.o на трасі Chudaczewko-Sławno
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Chudaczewko - Mazów - Wilkowice - Staniewice - Nosalin - Pałowo - Pieszcz - Tyn - Staniewice - Tokary - Sławsko - Radosław - Sławsko - Sławno |
2 | Chudaczewko - Mazów - Wilkowice - Staniewice - Tokary - Sławsko - Sławno |