Розклад руху перевізника DPP Sp. z o.o на трасі Sławno-Chudaczewko
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Sławno - Sławsko - Radosław - Sławsko - Tokary - Staniewice - Nosalin - Pałowo - Pieszcz - Tyn - Staniewice - Wilkowice - Mazów - Chudaczewko |
2 | Sławno - Sławsko - Tokary - Staniewice - Wilkowice - Mazów - Chudaczewko |