Розклад руху перевізника ZTM Poznań за маршрутом 431
Номер | Деталі |
---|---|
1 | Kleszczewo/Park - Kleszczewo/Węzeł - Trzek/Topolowa - Tanibórz/Wschód - Gowarzewo/Akacjowa - Gowarzewo/OSP - Gowarzewo/Kaplica - Gowarzewo/Akacjowa - Gowarzewo/Czereśniowa - Gowarzewo/Al. Kasztanowa - Gowarzewo/Jesienna - Tulce/Krańcowa - Tulce/Zadęby - Tulce/Kościół - Tulce/Leśna - Tulce/Szkoła - Tulce/Przylesie - Przyjemna - Gospodarska - Oliwkowa - Porzeczkowa - Szczepankowo - Wieprawska - Ługańska - Os. Lecha I - Os. Jagiellońskie - Rondo Rataje |
2 | Rondo Rataje - Rondo Rataje - Os. Jagiellońskie - Os. Lecha I - Torowa Wiadukt - Ługańska - Wieprawska - Szczepankowo - Porzeczkowa - Oliwkowa - Gospodarska - Przyjemna - Tulce/Przylesie - Tulce/Szkoła - Tulce/Leśna - Tulce/Kościół - Tulce/Zadęby - Tulce/Krańcowa - Gowarzewo/Jesienna - Gowarzewo/Al. Kasztanowa - Gowarzewo/Czereśniowa - Gowarzewo/Akacjowa - Gowarzewo/OSP - Gowarzewo/Kaplica - Gowarzewo/Akacjowa - Tanibórz/Wschód - Trzek/Topolowa - Kleszczewo/Szkoła I - Kleszczewo/Węzeł - Kleszczewo/Park |